Послуги

ЦЕНТРБУД пропонує комплексні послуги з проектування та будівництва промислових і інфраструктурних об'єктів. Наша команда має необхідні дозвільні документи та ресурси для виконання повного комплексу робіт «під ключ», за Європейськими стандартами якості.

Генеральний підряд

Генеральний підряд – основний напрямок діяльності компанії ЦЕНТРБУД. Компанія здатна реалізувати різні проекти, починаючи з проектування і закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію.

Читати більше... Подивитися об'єкти

Генеральне проектування

Ми завжди пропонуємо більше, ніж інші, а саме: Архітектурно-будівельна частина Проектування інженерних систем і мереж Технологічні рішення Функції генерального проектувальника Функції авторського нагляду Розробка всіх основних розділів проекту Використання передових Енергозберігаючих технологій. Ми виконуємо проектні роботи для: Нового будівництва Реконструкції Території з підвищеною сейсмічністю Території з складними інженерно-геологічними умовами Проекти Виробництва Робіт (ПВР) Проектування може […]

Читати більше... Подивитися об'єкти

Будівництво, реконструкція доріг

Дорожнє будівництво, галузь будівництва, що займається проектуванням, будівництвом, ремонтом і технічним обслуговуванням автомобільних шосейних доріг, під’їзних доріг і міських вулиць. У це поняття, як правило, входять управління, організація робіт і нагляд за станом доріг, обладнанням і технічними засобами, необхідними для дорожньо-будівельних робіт. Під автомобільною дорогою розуміється високоякісна дорога великої протяжності і високої пропускної здатності. Вулиці […]

Читати більше... Подивитися об'єкти

Будівельно-монтажні роботи

Генпідрядна будівельна компанія ЦЕНТРБУД виконує повний комплекс будівельно-монтажних робіт на об’єкті: Роботи нульового циклу, земляні роботи. Пристрій фундаментів. Монтаж каркаса будівлі. Монтаж покрівельної системи і стін. Промислові підлоги. Заповнення отворів (вікна, двері, ворота). Інженерні мережі. Монтаж технологічного устаткування. Внутрішні оздоблювальні роботи. Благоустрій території.

Читати більше... Подивитися об'єкти